O mně, o Moni ON AIR

Tak to jsem já, Monika Kvapilová alias Moni ON AIR!
Optimistická usměvavá slečna z Brna, která miluje propojování s inspirativními podnikavci a kreativci.
Nadšená, autentická a dychtivě toužím se bavit s lidmi o tom, co tvoří, na čem pracují a jaké jsou jejich sny a cíle. 
 


Bylo to v květnu 2021, kdy jsem našla svoje poslání – využít svůj hlas na maximum

Jsem totiž i zpěvačka, zpívám sólově a hraju na klavír. Brzy vydám první vlastní píseň s názvem Zmatená. Zároveň miluju prezentování, moderaci a přednes jako takový. Ráda mluvím k lidem se záměrem jim předat to nejlepší ze sebe. Snažím se inspirovat svým vlastním příkladem a neustále se posouvat vpřed! Kromě toho mě vždy hodně bavilo organizování eventů, výletů, kurzů a zážitků. Rozhodla jsem se všechno propojit a začala jsem vlastní projekt Moni ON AIR.


Co vlastně Moni ON AIR znamená?

Moni je oslovení mého jména Monika a ON AIR je pak anglický výraz pro „na živo, v éteru“, který se používá v rádiích, vysíláních či podcastech. A podcast, ten mám taky! 

Už od června 2021 buduji platformu Moni ON AIR k inspiraci, propojování a zviditelnění podnikatelů, tvůrců a kreativců, kteří chtějí růst, tvořit skvělé spolupráce, načerpat plno nových zkušeností, zviditelnit svoji značku, networkovat s podnikateli a přímo navázat nová partnerství. 
Moni ON AIR nabízí inspirativní LIVE ROZHOVORY se zajímavým příběhem a pestrou škálou témat v Podcastu Moni ON AIR o businessu, vztazích a osobním rozvoji
Nebo mrkněte na epizodu O ČEM JE BRAND "Moni ON AIR" A JAK TO CELÉ VZNIKLO - Monika Kvapilová (1.díl) | Podcast Moni ON AIR
Účelem je, abyste díky Moni ON AIR – méně pracovali, ale více se propojovali tedy networkovali! 

Stvrzuje to i můj slogan: "Neworkuj, NETworkuj!" 
 


Co nabízí Moni ON AIR?

LIVE ROZHOVORY se zajímavými podnikavci o jejich příběhu, startupu, značce. Rozhovory jsou každé dva týdny v pondělí ve 20:00 formou živého vysílání na Faceboku, Instagramu, LinkedInu a Youtube channelu Moni ON AIR živě!

PODCAST aka broadcast se zaměřením na témata z oblasti podnikání, vztahů a osobního rozvoje. Můžeš sledovat na YouTube a nebo poslouchat na Spotify, Apple a Google Podcasts či Anchor.

NETWORK WEEKEND aneb propojení businessu s relaxem. Víkend plný inspirace, workshopů z oblasti podnikání, osobního rozvoje, marketingu či investování, doplněný o hudbu a tanec.
NETWORK DAY ​​aka denní networking & brainstorming pro podnikatele.
NETWORK NIGHT alias večerní online networking & brainstorming pro podnikatele.
NAJDI SVÉHO KREATIFCE aneb propojení kreativců a podnikatelů, ve spolupráci s brněnským projektem KreatiF. Jak vypadal říjnový kreativní networking NAJDI SVÉHO KREATIFCE? Skvěle!! A proto se na tebe těšíme na dalším eventu - 23.3.2023 v Brně!

A co ještě?

Tak co? Přidáš se?