O mně, o Moni ON AIR

  • Tak to jsem já, multipotenciálka Monika Kvapilová alias Moni ON AIR!
  • Optimistická usměvavá slečna z Brna, která miluje propojování s inspirativními podnikavci a kreativci.
  • Nadšená, autentická a dychtivě toužím se bavit s lidmi o tom, co tvoří, na čem pracují a jaké jsou jejich sny a cíle.
 

Využít svůj hlas na maximum

✳️ MODERÁTORKA - Miluju prezentování, moderaci a přednes jako takový. Ráda mluvím k lidem se záměrem jim předat to nejlepší ze sebe. Moderovala jsem už desítky akcí od z eshopařského prostředí přes plesy, vernisáže, přednášky, svatby, oslavy až po své Network eventy pro podnikatele. 

Za nějvětší úspěchy v moderování zmíním:

Chceš moderátorku?


✳️ ZPĚVAČKA - Už od mala zpívám sólově, hraju na klavír a dokonce skládám své vlastní písně. Zpívala jsem i ve sboru, gospelu i jako hlavní zpěvačka v brněnské kapele. Poslední roky mě baví tvořit vlastní hudbu. Dokonce jsem již vydala svou zcela 1. píseň, autorskou skladbu s názvem "Zmatená".

Poslechni si píseň!
 
 

Organizátorské schopnosti & smysl pro detail

✳️ ORGANIZÁTORKA - Už jako malá jsem organizovala kde co. Vždy mě hodně bavilo organizování eventů, výletů, svateb, kurzů, zážitků či charitativních akcí. Působila jsem v největší neziskové mezinárodní studentské organizaci v Evropě - Erasmus Student Network (ESN), kde jsem tvořila eventy na míru zahraničním erasmus studentům. Spolupracovala jsem třeba i s FOD Klokánek či Nadačním fondem Kryštůfek!

Co organizuji dnes?
 

Kreativec s podnikatelskou duší

✳️ MARKEŤAČKA - Při studiu na Mendelově univerzitě v Brně jsem excelovala v marketingu, získala jsem stříbro (2015) a následně i zlato (2016) v marketingové soutěži TOP STUDENT. Také jsem výhrala 1.místo v celostátní soutěži agentury CzechTourism o nejlepší bakalářskou práci v oblasti cestovního ruchu v roce 2016.
Teorii jsem přetavila za pár let do praxe a s mým týmem z FP VUT v Brně jsme uspěli (2019) v evropské start-up univerzitní soutěži CHEDTEB Collaboration in Higher Education for Digital Transformation in European Business v Tartu v Estonsku
Dnes mám focus přimárně na marketing na sociálních sítích, kreativu, grafiku a obsahový marketing. Tvorba mě neskutečně naplňuje a obohacuje! Mrkněte na můj vyladěný instagram Moni ON AIR nebo na propracovaný YouTube channel Moni ON AIR.

Co tvořím dnes?


Business propojení mých talentů

Rozhodla jsem se všechno propojit a začala jsem vlastní projekt Moni ON AIR. Už od června 2021 buduji platformu Moni ON AIR se záměrem propojování a zviditelnění podnikatelů, tvůrců a kreativců. Vytvořila jsem i slogan Neworkuj, NETworkuj! - s myšlenkou, abychom méně pracovali a více se propojovali a budovali sítě.

Pro všechny, kteří chtějí:

  • růst a mají nejen velké sny, ale i globální ambice,
  • načerpat nové zkušenosti i sdílet ty své,
  • tvořit skvělé spolupráce a partnerství založené na hodnotách jako je důvěra, kvalita, lidskost a upřímnost,
  • dostat do povědomí svoji značku formou rozhovoru, 
  • networkovat s podnikateli,
  • vzdělávat se v oblasti hlasového projevu a sebeprezentace


Kým jsem se stala díky Moni ON AIR?

✳️ PODCASTERKA - Točím svůj vlastní Podcast Moni ON AIR o podnikání, vztazích a osobním rozvoji s experty z pestrých oborů.

Máš zájem o PODCAST?


✳️ NETWORKERKA - Pořádam originální networkingy osobně i online, kde propojuji podnikatele, freelancery a tvůrce.

Přijď na Network eventy!


✳️ LEKTORKA - Učím a rozvíjím podnikatele v hlasovém projevu, přednesu, rétorice a sebeprezentaci skupinově i indiviuálně.

Zlepši sebeprezentaci a projev HLAS!


 

Chceš vědět víc o Moni ON AIR?

✴️ Mrkni na první epizodu Podcastu Moni ON AIR o tom, jak vznikla myšlenka Moni ON AIR!

Jak vznikl brand Moni ON AIR?

➡ Sleduj více inspirace na Youtube Moni ON AIR!

 

Chceš mě ještě poznat lépe?

✴️ Poslechni si skvělý rozhovor Marketingový koktejl s Kristýnou Juřenovou o obsahovém marketingu na sociálních sítích a také o tom, jak na instagram a sociální sítě v roce 2024 (10.2.2024)

To si poslechnu!

✴️ Mrkni na inspirativní rozhovor V křesle byznysu s Pavlem Kleinem o tom, jak jsem vyrostla z live rozhovorů k vlastnímu podcastu, také o networkingu a propojování podnikatelů a kreativců (21.2.2023)

To chci slyšet!

✴️ Inspiruj se autentickým rozhovorem Magie Života s Radkem Bártou & Honzem Jiráňem o tom, jak přemýšlím nad podnikáním & networkingem, vztahy a sebepoznáním (24.8.2022)

Chci se inspirovat!

 

Chceš spolupracovat?

Stačí mi napsat e-mail: monionair.moa@gmail.com
Nebo zavolej na +420 776 719 446