O mně, o Moni ON AIR

  • Tak to jsem já, multipotenciálka Monika Kvapilová alias Moni ON AIR!
  • Optimistická usměvavá slečna z Brna, která miluje propojování s inspirativními podnikavci a kreativci.
  • Nadšená, autentická a dychtivě toužím se bavit s lidmi o tom, co tvoří, na čem pracují a jaké jsou jejich sny a cíle.
 

Využít svůj hlas na maximum

✳️ ZPĚVAČKA - Už od mala zpívám sólově, hraju na klavír a dokonce skládám své vlastní písně. Zpívala jsem i ve sboru, gospelu i jako hlavní zpěvačka v brněnské kapele. Poslední roky mě baví tvořit vlastní hudbu. Brzy vydám svoji 1. píseň s názvem "Zmatená".

Poslechni si píseň!
 
✳️ MODERÁTORKA - Miluju prezentování, moderaci a přednes jako takový. Ráda mluvím k lidem se záměrem jim předat to nejlepší ze sebe. Moderovala jsem už desítky akcí od e-shopařské konference pro 500+ účastníků E-commerce Day, přes plesy, koncerty, vernisáže, přednášky, svatby, oslavy až po své Network eventy.

Chceš moderátorku?
 

Organizátorské schopnosti & smysl pro detail

✳️ ORGANIZÁTORKA - Už jako malá jsem organizovala kde co. Vždy mě hodně bavilo organizování eventů, výletů, svateb, kurzů, zážitků či charitativních akcí. Působila jsem v největší neziskové mezinárodní studentské organizaci v Evropě - Erasmus Student Network (ESN), kde jsem tvořila eventy na míru zahraničním erasmus studentům. Spolupracovala jsem třeba i s FOD Klokánek či Nadačním fondem Kryštůfek!

Co organizuji dnes?
 

Kreativec s podnikatelskou duší

✳️ MARKEŤAČKA - Při studiu na Mendelově univerzitě v Brně jsem excelovala v marketingu, získala jsem stříbro (2015) a následně i zlato (2016) v marketingové soutěži TOP STUDENT. Také jsem výhrala 1.místo v celostátní soutěži agentury CzechTourism o nejlepší bakalářskou práci v oblasti cestovního ruchu v roce 2016. Teorii jsem přetavila za pár let do praxe a s mým týmem z FP VUT v Brně jsme uspěli (2019) v evropské start-up univerzitní soutěži CHEDTEB Collaboration in Higher Education for Digital Transformation in European Business v Tartu v Estonsku. Dnes mám focus přimárně na marketing na sociálních sítích, kreativu, grafiku a obsahový marketing. Tvorba mě neskutečně naplňuje a obohacuje!


Business propojení mých talentů

Rozhodla jsem se všechno propojit a začala jsem vlastní projekt Moni ON AIR. Už od června 2021 buduji platformu Moni ON AIR se záměrem propojování a zviditelnění podnikatelů, tvůrců a kreativců. Vytvořila jsem i slogan Neworkuj, NETworkuj! - s myšlenkou, abychom méně pracovali a více se propojovali a budovali sítě.

Pro všechny, kteří chtějí růst, načerpat plno nových zkušeností, tvořit skvělé spolupráce a partnerství, svoji značku dostat do povědomí formou rozhovoru, či networkovat s podnikateli. Účelem je, abyste méně pracovali a více se propojovali, tedy networkovali! 
Kým jsem se stala díky Moni ON AIR?

✳️ PODCASTERKA - Točím svůj vlastní Podcast Moni ON AIR o podnikání, vztazích a osobním rozvoji.

Máš zájem o PODCAST?


✳️ NETWORKERKA - Pořádam originální networkingy osobně i online, kde propojuji podnikatele a kreativce!

Přijď na Network eventy!


 

Chceš vědět víc o Moni ON AIR?

✴️ Mrkni na první epizodu Podcastu Moni ON AIR o tom, jak vznikla myšlenka Moni ON AIR!

Jak vznikl brand Moni ON AIR?

➡ Sleduj více inspirace na Youtube Moni ON AIR!

 

Chceš mě ještě poznat lépe?

✴️ Mrkni na rozhovor V křesle byznysu s Pavlem Kleinem o podcastech a propojování podnikavců a kreativců (21.2.2023)
 

To chci slyšet!

✴️ Inspiruj se rozhovorem Magie Života s Radkem Bártou & Honzem Jiráňem o tom, jak přemýšlím nad podnikáním & networkingem, vztahy a sebepoznáním (24.8.2022)

Chci se inspirovat!

 

Chceš spolupracovat?

Stačí mi napsat e-mail: monionair.moa@gmail.com
Nebo zavolej na +420 776 719 446