1 Moni ON AIR

SLUŽBY aneb vyber si! 

 

ROZHOVORY

Inspirovat svým příběhem a cestou!

  • LIVE ROZHOVORY se zajímavými podnikavci o jejich příběhu, startupu, značce. Rozhovory jsou formou živého vysílání na Faceboku, Instagramu, LinkedInu a Youtube channelu živě! Buď součástí jako host!
 

Jak na business, vztahy a osobní rozvoj?

  • PODCAST aka broadcast se zaměřením na témata z oblasti podnikání, vztahů a osobního rozvoje. Můžeš sledovat na YouTube a nebo poslouchat na Spotify, Apple a Google Podcasts či Anchor. Nebo můžeš být dalším hostem!
 

NETWORK

Propojení kreativců a podnikatelů!

  • NAJDI SVÉHO KREATIFCE aneb kreatiFní networková akce ve spolupráci s brněnským projektem KreatiF. Podnikatelé a kreativci na jednom místě. Přijď si pro nové a kreatiFní kontakty! Jak vypadal předchozí kreatiFní networking NAJDI SVÉHO KREATIFCE? Skvěle!! Dojdi a najdi svého kreatiFce v Brně, už ve čtvrtek 12.10.2023! REGISTRUJ SE!
 

Networkuj i brainstormuj online!

  • NETWORK NIGHT alias večerní online networking & brainstorming pro podnikatele a kreativce - PŘIHLAS SE na další, už 19.7.2023!
  • NETWORK DAY ​​aka denní networking & brainstorming pro podnikatele, již brzy!


Víkend plný inspirace a nových přátelství!

  • NETWORK WEEKEND aneb spojení businessu s relaxem. Pátek, sobota, něděle v duchu networkingu, sdílení zkušeností a důvěry mezi podnikateli. Workshopy z oblasti podnikání, osobního rozvoje, marketingu či investování. Jóga, hudba, tanec, či networking v sauně! To si nesmíš nechat ujít. Těšíme se na Tebe 3.-5.11.2023, v hotelu Kouty, více infa ZDE.
 

A co ještě?